ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Gardiner 10695064
*
nr 1069 5064
Gardiner
2 delar, Mölnlycke "Piazza", design: Ingegerd Ekström, 125x215
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:41:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/11 11:23:56
1
Vinnande bud
14/11 17:53:21
2
450 kr
14/11 17:53:21
1
500 kr (Budbetjänt)
14/11 17:54:34
2
600 kr
14/11 17:54:34
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gardiner gardinlängder ingegerd ekström textilier vintage
-
6042 Minkjacka
Mink, Nils Bergström, Stockholm, Stl: 36-38 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:46
-
6041 Minkjacka
Pastellmink, storlek: 36-38 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
-
6207 Resegarderob
Borsalino, skinn, med axelrem. Längd: 55 cm. Djup:..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
*
Gardiner
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5064
Gardiner
2 delar, Mölnlycke "Piazza", design: Ingegerd Ekström, 125x215
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/11 11:23:56 | 1 | Vinnande bud |
14/11 17:53:21 | 2 | 450 kr |
14/11 17:53:21 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
14/11 17:54:34 | 2 | 600 kr |
14/11 17:54:34 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gardiner gardinlängder ingegerd ekström textilier vintage
-
6042 Minkjacka
Mink, Nils Bergström, Stockholm, Stl: 36-38 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:46 -
6041 Minkjacka
Pastellmink, storlek: 36-38 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26 -
6207 Resegarderob
Borsalino, skinn, med axelrem. Längd: 55 cm. Djup:..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06